ערב לימודי לחברי העמותה – 22/6/2021 – ריפוי עצם סביב שתלים וטיפים במיסוי מרפאות

מנגנוני צמיחה וריפוי עצם • התהליכים שקשורים להתנהגות העצם סביב השתלה דנטלית

מבנה העצם הקרסטלית והתהליכים הקשורים בריפוי וצמיחת העצם לאחר ההשתלה. בהרצאה תוצג טכנולוגיה חדשנית לזירוז צמיחת העצם סביב שתלים דנטליים, ויוצגו מקרים קליניים המתארים זירוז ריפוי בהשתלות דנטאליות והסבר על אופן השימוש בטכנולוגיה החדשה של Magdent.

ד״ר דודו יגודייב הוא דור שלישי לעוסקים ברפואת שיניים, סיים את לימודיו באוניברסיטת קאונאס בליטא בשנת 2008, ומאז עוסק ברפואת שיניים ובהשתלות דנטליות במרפאתו הפרטית, בה הוא מתמקצע בהשתלות דנטליות במקרים של חוסר עצם ניכר בטכניקות שונות וכן בשיקום על-גבי שתלים. ד”ר יגודייב הוא חבר בעמותה הישראלית להשתלות דנטליות ובעל תואר Fellow של ארגון ICOI

בהנחיית ד"ר דודו יגודייב

טיפים לניהול עסקי נכון של המיסוי במרפאה

מרפאות העוסקות באופן שוטף בהשתלות מנהלות סכומי כסף משמעותיים, אבל גם משלמות הרבה מסים. בניגוד לעסקים רגילים, חברות הענק יודעות לנצל פרצות בחוק ולשלם מס מופחת, בהרצאה יסביר מר נתי אהרונוביץ על מספר נושאים בסיסיים במיסוי וטיפים שיכולים לחסוך אלפי שקלים לחודש.

מר נתי אהרונוביץ׳ עובד בשוק ההון מגיל 16, בעל תואר ראשון ושני בכלכלה, ידע ונסיון מקצועי רב בחשבונאות. עבד שנים רבות במחלקות כספים. לפני כמה שנים הקים את אחת מהקבוצות החמות בפייסבוק הישראלי, “נינג’ה פיננסית” (עם יותר מ- 60 אלף חברים פעילים). הקבוצה עוסקת בנושאים הקשורים לPersonal Finance מיסוי והשקעות. לצד הקבוצה, נתי גם מרצה על השקעות, פנסיה ומיסוי, מייעץ לבעלי עסקים ובכירים, ומעביר קורסים בנושאים אלו.

בהנחיית מר נתי אהרונוביץ'

הערב יתקיים ב-22 ביוני 2021 בין השעות 18:00-21:30

בשל מגבלות הקורונה, מספר המקומות בערב מוגבל. אנא הירשמו בהקדם.

הערב בחסות:

מיקום הערב:

טרקלין 1883, רח' זד"ל 5, מתחם "גן המושבה", ראשון לציון

חניה חינם.

אישור הרשמה לערב הלימודי - 22 ביוני 2021

  • לכתובת זו יגיע אישור ההרשמה
  • ניצור עמך קשר בטלפון זה במידת הצורך.
    ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום. אם אין ביכולתך להשתתף בערב הלימודי, אנא הודיע לנו על כך בהקדם.